صفر و یک

سایتی درباره تازه های اینترنت و تکنولوِژی و ریاضی و ...

صفر و یک

سایتی درباره تازه های اینترنت و تکنولوِژی و ریاضی و ...👇👇👇👇👇👇

محبوبیت زیاد در استفاده از پیام رسان نلگرام موجب شد تا سوء استفاده کننده گان مثل همیشه از محبوبیت پیام رسان تلگرام در استفاده در بین کاربران سوء استفاده کنند که تیم توسعه پیام رسان تلگرام برای جلوگیری از تبلیغات آزار دهنده ویژگی ریپورت را برای این پیام رسان معرفی و ارائه کرد تا دست سو جویان برای سوء استفاده کوتاه شود این کار در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام تا حد مناسبی توانست پاسخگو باشد و تبلیغ کنندگان نتوانند به راحتی از پیام رسان تلگرام برای اهداف خود سوء استفاده کنند اما دارای مشکلاتی نیز بود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

🌀🌀🌀

هدف ما این است که کاربران را با دلایل ریپورت شدن در پیام رسان تلگرام آشنا کنیم با این که این ویژگی یکی از ویژگی های جالب برای استفاده درست از این پیام رسان بود اما تعداد بسیاری نیز به اشتباه دچار مشکل ریپورت در تلگرام شدند تلگرام برای خارج کردن افراد به اشتباه ریپورت شده ربات Spam info Bot را در آخرین نسخه پیام رسان تلگرام معرفی نمود که کاربر با استفاده از ربات اسپم تلگرام برای تلگرام درخواست خارج شدن از ریپورت را بفرستد در صورتی که بی دلیل ریپورت شده باشد بعد از چند روز با ارسال درخواست از طریق ربات Spam info Bot از ریپورت خارج خواهد شد.

💻💻💻


    ارسال پیام از طرف شما برای افرادی که شماره آنها در دفترچه تلفن شما یا آن ها وجود نداره مهمترین دلیل ریپورت شدن در پیام رسان تلگرام می‌باشد سعی کنید به افرادی که شماره آن ها را که در دفترچه تلفن خود ذخیره ندارید پیام ندهید.

    استفاده از حالت last seen recently برای مخفی کردن آنلاین بودن یکی از ویژگی های پیام رسان تلگرام قابلیت مخفی سازی آنلاین بودن کاربر است مدرکی جهت اثبات برای ریپورت شدن در حالت last seen recently وجود ندارد اما بهتر است این ویژگی را فراموش کنید.

⭕️⭕️⭕️

    ارسال ۱۰۰ ها پیام تکراری در طول روز برای افراد مختلف موجب می‌شود که تلگرام شما را به عنوان اسپمر شناسایی کند.

    ساخت کانال و گروه های زیاد و حذف کردن آن ها یکی از دلایل ریپورت شدن می‌باشد همچنین حذف سوپر گروه ها با تعداد زیاد کاربر موجب ریپورت شدن در پیام رسان تلگرام خواهد شد.

⌨⌨⌨

راه حل کاملی برای رفع ریپورت در حال حاضر به جز تماس با پیام رسان تلگرام با استفاده از ربات Spam info Bot وجود ندارد و تمامی راه ها غیر قابل استفاده می‌باشند برای خارج شدن از ریپورت از همین ربات استفاده کنید.  • شاهرخ منوچهرآبادی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی